Sayfa Yükleniyor

E-TİCARET

Kişilerin – kobilerin ya da kobi+firmaların interaktif alanda ürün ve hizmet alışverişini yapmasını sağlayan web sitelerine E-ticaret web sitesi denir. Sanal satış ya da sanal market adıyla da günümüzde kullanılmaktadır bu web tasarımları. E-ticaret sitelerinin en büyük detayı yazılımdır. Yazılım desteği alabileceğiniz firmaları seçmeniz tasarım ve yazılımda hizmet konusunda deneyimli bir ekibe sahip olunması önemlidir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!
E-ticaret siteleri sayesinde aktif ve kolay alışveriş sağlanır. Bu sayede işlemlerin kolay ve pratik olması sağlanır. Bu sayede işlemlerin kolay ve pratik olması sağlanır.

Yazılım Modülü özel tasarım, özel yazılım ve paket programları olarak değişir.

Özel tasarım ve yazılım modüllerinin işlemleri ucu açık yazılımdır. Modüller buna göre düzenlenir. Firmamızın oluşturduğu paketlerin hepsi özel tasarım yazılım olup üstünkörü çalışmalar değildir. E ticaret sitelerinde en önemli detay satış kolaylığı ürüne direkt ulaşabilmektedir.

Firmamızın e-ticaret demolarına küçük bir talep formuyla ulaşabilirsiniz. Alınan yazılımlar bizim oluşturduğumuz projeler ise en düşükten en yükseğe geliştirilebilir.

Türkiye’de aktif olan sanal pos sistemlerinin hepsinin alt yapısını sağlayabilir. Tüm banka entegrasyonlarını uygulayabiliriz. Poyu-iyzico banka bağlantıları şirketimizde en çok kullanılan sistemlerdir.

E-ticaret kurulum süreçleri ve süreçlerinin devamlılığı ve bitiminde firmamız sürekli destek sağlamaktadır.

E-ticaret sitesi nasıl kurulur sorusu en çok karşılaştığımız sorundur. Firmamız maddeler halinde her şey teslim olarak size yardımcı olmaktadır.

Öncelikler;

*Alışveriş sistemi üzerinden satacağınız ürünlere karar vermeniz gerekmektedir.

*İnternet sitenizin adını belirlemek

*Şirketinizin olması

*En önemlisi projenizi iyi yönetmek ve firmamızla bunun alt yapısı üzerinde ortak çalışmak

*Reklam ve pazarlama ağını oluşturmak ise satış sisteminizi arttıracaktır.

WEB TASARIM BRAND MEDYA

TEKLİF AL TEKLİF AL